Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли пароль?
Бесплатная доставка по всей Украине!

Квадроцикли тепер у Львові.

Якщо десь в глибині душі ви – романтик , мандрівник і першовідкривач, мрієте промчати назустріч сонцю та захоплюєтеся екстремальними подорожами по пересіченій місцевості – квадроцикл – це техніка, що здатна перетворити ваші мрії на реальність.

Придбати квадроцикл – означає стати власником зручного і багатофункціонального транспортного засобу, який здатний подолати найскладніше бездоріжжя чи стати надійною і комфортною підмогою у різноманітних господарських роботах по догляду за садом чи присадибною ділянкою.

Сучасні і потужні мотовсюдихіди вигідно відрізняються своєю універсальністю від іншої мототехніки, (наприклад, гідроциклів чи снігоходів) і мають всесезонний характер. Квадроцикли вже давно віднайшли практичне застосування і широко використовуються у лісопаркових, фермерських і мисливських господарствах, а також у заповідниках. Квадроцикли, не зважаючи на їх компактні розміри, здатні перевозити значні вантажі. А полювання, риболовля, чи просто виїзд на природу з допомогою мотовсюдихіда, для якого не існує поганих доріг, перетвориться на справжню захопливу мандрівку. 

Компанія «Армада Мото» - вже багато років є офіційним дилером китайського заводу «Hisun» який постачає і здійснює продаж квадроциклів в Україні. Широкий модельний ряд, високі експлуатаційні характеристики і надійність запропонованих нами мотовсюдихідів вивела «Армада Мото» у визнані лідери з продажу. Китайські квадроцикли в Україні настільки прийшли до вподоби нашим співвітчизникам, що компанія «Армада Мото» вирішила відкрити філіал на Західній Україні . 

Для всіх, хто любить швидкість, зручність, цікаві подорожі та квадроцикли, Львів запрошує до представництва «Армада Мото» ! У нас ви маєте змогу ознайомитись із модельним рядом, отримати консультацію і дізнатися все про квадроцикли, ціни яких вас приємно здивують, а якість і комфорт неодмінно прийдеться до душі.

ТОП модели: